Volume Trio

Výhodný balíček, který obsahuje:

  • I Want Body Volume Shampoo 300 ml

  • I Want Body Volume Conditioner 300 ml

  • I Want Body Volume Powder 9 g - ZDARMA

930 Kč
Momentálně nedostupné

I Want Body Volume Shampoo - Objemový šampón 300 ml

- Nabitý přírodními výtažky, které vytvářejí hustotu, dodávají lesk a pružnost. Vlasové folikuly jsou posíleny zevnitř a díky tomu jsou vlasy hustší, plnější a objemnější. Perfektní pro jemné vlasy nebo pro kohokoli, kdo chce zvýšit objem.

I Want Body Volume Conditioner - Objemový kondicionér 300 ml

- Dokonalý nástroj pro vytvoření objemu. Kondicionér plný proteinů zahušťuje vlasy a poskytuje ochranu a hustotu. Pro jemné vlasy nebo pro zvětšení objemu u všech typů vlasů. S vůní limety a bazalkového čaje.

I Want Body Volume Powder - Pudr na zvětšení objemu vlasů 9 g 

- Lehký, víceúčelový stylingový produkt. Aplikujte na kořínky, aby jste vytvořili objem nebo od středních délek ke konečkům pro odvážný, jemně strukturovaný vzhled.

 

ELEVEN AUSTRALIA VE SPOLUPRÁCI S UMĚLKYNÍ A ILUSTRÁTORKOU VISCAYOU WAGNER VYTVOŘILA VÁNOČNÍ BALÍČKY 2022

V letošní vánoční sezóně jsme uzavřeli partnerství s Viscayou Wagnerovou – umělkyní a designérkou žijící v Brooklynu v New Yorku. Viscaya spolupracovala se značkami jako adidas, Facebook, The North Face, WIRED Japan, WeWORK a Puma.

Ilustrace inspirované spojením lidí s přírodou a prosazující toto hluboké propojení, představují především silné jedince reprezentované skrz různé druhy zdravého myšlení a tělesných proporcí. 

Prostřednictvím této spolupráce s ELEVEN Australia chtěla Viscaya ilustrovat skutečnou svobodu projevu prostřednictvím našich vlasů, těl, životního prostředí i mimo něj.

Každý kus odráží jednotu s naším okolím, jednoduchost sebe sama a podněty k tomu, abychom zvážili naše vlastní bytí na tomto světě. Doufá, že její práce přinese ostatním radost, útěchu, inspiraci a motivaci podílet se na tomto světě smysluplným způsobem.

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ
Hmotnost: 1 kg