NEON HOLIDAY SMOOTH TRIO

 Výhodný balíček s neonovou taštičkou obsahuje:

 

  • Smooth Me Now Shampoo 300 ml
  • Smooth Me Now Conditioner 300 ml

  • Smooth Me Now Thermal Spray 200 ml - NOVINKA

ZDARMA:

  • 100% recyklovatelná a biologicky odbouratelná neonová taštička 
930 Kč
Momentálně nedostupné

 Smooth Me Now Shampoo - Uhlazující šampon 300 ml

- Šampón bohatý na živiny bojuje proti dvěma hlavním příčinám krepatění: poškození a suchost. Složení posiluje vlasové vlákno bílkovinami a zároveň pomáhá vlasům udržet si svoji vlhkost. Pro silné a hrubé nebo suché a křehké vlasy je tento šampon ultimátní frizz fighter!

 

Smooth Me Now Conditioner - Uhlazující kondicionér 300 ml

- Převezměte kontrolu nad svými vlasy. Hydrolyzovaný pšeničný protein a hydrolyzovaný pšeničný škrob vlasy hydratují a zanechávají je hladké a snadno upravitelné. Ideální pro zkrocení krepatění po celý den. S vůní kokosu a limety.

 

Smooth Me Now Thermal Spray - Uhlazující sprej s tepelnou ochranou pro péči o vlasy 200 ml

- Uhlazující sprej s tepelnou ochranou pro péči o vlasy, který pomáhá předcházet třepení konečků. Poskytuje tepelnou tepelnou ochranu až 220 stupňů. Rozpustný a snadno dispergovatelný vodou. Pomáhá vyhlazovat a zjemňovat vlasy a opravuje roztřepené konečky.

 

Taštička

- Naše barevná průhledná kosmetická taška z limitované edice NEON HOLIDAY 2023 je udržitelná a láká svým nádherným neonovým designem.
Je vyrobena z TPU materiálu, který je 100% recyklovatelný a biologicky odbouratelný. S využitím nové technologie šetrné k životnímu prostředí bude dovolená plná krásy bez viny.

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ