NEON HOLIDAY BLONDE TRIO

 Výhodný balíček s neonovou taštičkou obsahuje:

  • Keep My Colour Blonde Shampoo 300 ml
  • Keep My Colour Blonde Conditioner 300 ml
  • Sea Salt Texture Spray 200 ml

ZDARMA:

  • 100% recyklovatelná a biologicky odbouratelná neonová taštička 
930 Kč
Skladem (>5 ks)

 Keep My Colour Blonde Shampoo - Šampón pro blond vlasy 300 ml

-Speciálně vyvinutý šampon ideální pro každou blondýnku - přirozenou i jinou! Šampon používá v boji proti ŽLUTÝM TONŮM modrý základ s ext. Violet 2 a tím podpotuje blond odstín. Sójové bílkoviny a přírodní výtažky posilují vlasy a dodávají jim objem. Tento šampon bohatý na živiny je nezbytný pro kohokoli kdo touží po chladných tónech ikonické australské blond.

 

Keep My Colour Blonde Conditioner - Hydratační kondicionér 300 ml

- Lehký tónovací kondicionér, který hydratuje a chrání blond vlasy. Ať už jste přírodní nebo jiná blondýnka, vaše vlasy potřebují často dávku TL+C (Toning, Love+Care). Barvené a přirozené blond vlasy mají tendenci žloutnout nebo vrhat odstíny nežádoucího tepla, pokud o vlasy není náležitě pečováno.

 

Sea Salt Texture Spray -  stylingový texturizační sprej 200 ml

- Stylingový produkt bez námahy. Kombinace proteinu a mořské soli dodává vlasům objem a hrubou texturu bez zatížení. Vytváří tak perfektní „plážové vlasy“ a  zachovává přirozenou pružnost a strukturu. S vůní melounu. 

 

Taštička

- Naše barevná průhledná kosmetická taška z limitované edice NEON HOLIDAY 2023 je udržitelná a láká svým nádherným neonovým designem.
Je vyrobena z TPU materiálu, který je 100% recyklovatelný a biologicky odbouratelný. S využitím nové technologie šetrné k životnímu prostředí bude dovolená plná krásy bez viny.

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ