Smooth Trio

Novinka
VISCAYA HOLIDAY 2022 SMOOTH TRIO

Výhodný balíček, který obsahuje:

  • Smooth Me Now Shampoo 300 ml

  • Smooth Me Now Conditioner 300 ml

  • Frizz Control Shaping Cream 150 ml - ZDARMA

930 Kč
Momentálně nedostupné

Smooth Me Now Shampoo - Uhlazující šampon 300 ml

- Šampón bohatý na živiny bojuje proti dvěma hlavním příčinám krepatění: poškození a suchost. Složení posiluje vlasové vlákno bílkovinami a zároveň pomáhá vlasům udržet si svoji vlhkost. Pro silné a hrubé nebo suché a křehké vlasy je tento šampon ultimátní frizz fighter!

Smooth Me Now Conditioner - Uhlazující kondicionér 300 ml

- Převezměte kontrolu nad svými vlasy. Hydrolyzovaný pšeničný protein a hydrolyzovaný pšeničný škrob vlasy hydratují a zanechávají je hladké a snadno upravitelné. Ideální pro zkrocení krepatění po celý den. S vůní kokosu a limety.

Frizz Control Shaping Cream - Uhlazující krém proti krepatění 150 ml

-Vyhlazuje i to nejodolnější krepatění. Hydratační krém ovládá polétavé vlasy a definuje přirozeně vlnité a kudrnaté vlasy, aniž by je zatížil. Jednoduše řečeno - tento produkt bude vyhovovat všem, kteří nemají rádi pocit stylingového produktu ve vlasech. S vůní granátového jablka.

 

ELEVEN AUSTRALIA VE SPOLUPRÁCI S UMĚLKYNÍ A ILUSTRÁTORKOU VISCAYOU WAGNER VYTVOŘILA VÁNOČNÍ BALÍČKY 2022

V letošní vánoční sezóně jsme uzavřeli partnerství s Viscayou Wagnerovou – umělkyní a designérkou žijící v Brooklynu v New Yorku. Viscaya spolupracovala se značkami jako adidas, Facebook, The North Face, WIRED Japan, WeWORK a Puma.

Ilustrace inspirované spojením lidí s přírodou a prosazující toto hluboké propojení, představují především silné jedince reprezentované skrz různé druhy zdravého myšlení a tělesných proporcí. 

Prostřednictvím této spolupráce s ELEVEN Australia chtěla Viscaya ilustrovat skutečnou svobodu projevu prostřednictvím našich vlasů, těl, životního prostředí i mimo něj.

Každý kus odráží jednotu s naším okolím, jednoduchost sebe sama a podněty k tomu, abychom zvážili naše vlastní bytí na tomto světě. Doufá, že její práce přinese ostatním radost, útěchu, inspiraci a motivaci podílet se na tomto světě smysluplným způsobem.

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ
Hmotnost: 1 kg