Repair Trio

Novinka
VISCAYA HOLIDAY 2022 REPAIR TRIO

Výhodný balíček, který obsahuje:

  • Repair My Hair Shampoo 300 ml

  • Repair My Hair Conditioner 200 ml

  • Large Styling Brush - ZDARMA

1 020 Kč
Momentálně nedostupné

Repair My Hair Shampoo - Regenerující šampón 300 ml

- Posilující šampon pomáhá obnovit poškozené vlasy a chrání před tepelným stylingem. S vůní bergamotu, grapefruitu, jasmínu, cyklamového pižma a cedrového dřeva.

Repair My Hair Conditioner - Regenerující kondicionér 200 ml

-Posilující kondicionér pomáhá obnovit poškozené vlasy a chrání před tepelným stylingem. S vůní bergamotu, grapefruitu, jasmínu, cyklamového pižma a cedrového dřeva.

Large Styling Brush - NOVINKA

- Každodenní uhlazující kartáč na vlasy vyrobený z kombinace přírodních štětin a kvalitního nylonu.

 

ELEVEN AUSTRALIA VE SPOLUPRÁCI S UMĚLKYNÍ A ILUSTRÁTORKOU VISCAYOU WAGNER VYTVOŘILA VÁNOČNÍ BALÍČKY 2022

V letošní vánoční sezóně jsme uzavřeli partnerství s Viscayou Wagnerovou – umělkyní a designérkou žijící v Brooklynu v New Yorku. Viscaya spolupracovala se značkami jako adidas, Facebook, The North Face, WIRED Japan, WeWORK a Puma.

Ilustrace inspirované spojením lidí s přírodou a prosazující toto hluboké propojení, představují především silné jedince reprezentované skrz různé druhy zdravého myšlení a tělesných proporcí. 

Prostřednictvím této spolupráce s ELEVEN Australia chtěla Viscaya ilustrovat skutečnou svobodu projevu prostřednictvím našich vlasů, těl, životního prostředí i mimo něj.

Každý kus odráží jednotu s naším okolím, jednoduchost sebe sama a podněty k tomu, abychom zvážili naše vlastní bytí na tomto světě. Doufá, že její práce přinese ostatním radost, útěchu, inspiraci a motivaci podílet se na tomto světě smysluplným způsobem.

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ