NEVENKA MIRACLE

Tip
Snímek obrazovky 2023 07 26 v 9.21.19

Připravili jsme pro vás speciální nabídku ve spolupráci s australskou módní návrhářkou Rosemary Masic. Při objednání vybraných dvou produktů od nás dostanete unikátní šátek NEVENKA zdarma. Se šátkem můžete vytvořit nespočet originálních looků a navíc teď v létě se bude hodit např. na pláž na ochranu vlasů před sluncem. 

Balíček obsahuje:

  • DRY FINISH TEXTURE SPRAY 178ml 
  • MIRACLE HAIR TREATMENT 125ml 
  • šátek NEVENKA zdarma 
1 000 Kč
Momentálně nedostupné

O NEVENCE
NEVENKA je módní dům v Melbourne, který se specializuje na konfekční módu i na šití na zakázku. Jejich oděvy odkazují na východoevropský původ majitelky značky Rosemary Masic. Ta se inspirovala rodinným dědictvím, cestami a odkazem její matky, který zde zanechala. Rosemary tvoří svůj vlastní styl luxusní bohémské elegance, který je snadno rozeznatelný jako NEVENKA.


ŠÁTEK NEVENKA
Ikonický NEVENKA design vzdává hold výrazné škále barev, strukturám a architektonickým prvkům Chorvatska, Itálie, Turecka a Balkánských zemí. Výrazné linie a geometrické tvary proložené květinovými vzory vytvářejí jedinečný šátek inspirovaný východní Evropou, který svou autenticitou odpovídá ideálům značky NEVENKA. Šátek je multifunkční a lze jej použít různými způsoby. Osvěžte s ním jakýkoli váš účes, ať už máte vysoký cop, drdol nebo jej uvažte kolem hlavy a vlasy nechte rozpuštěné. Fantazii se meze nekladou. Šátek je vyroben z umělého hedvábí – (viskóza, která se vyrábí z celulózy). 

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ
Hmotnost: 1 kg