Hydrate Trio

Výhodný balíček, který obsahuje:

  • Hydrate My Hair Moisture Shampoo 300 ml

  • Hydrate My Hair Moisture Conditioner 300 ml

  • Miracle Spray  Hair Treatment 125 ml - ZDARMA

930 Kč
Momentálně nedostupné

Hydrate My Hair Moisture Shampoo - Hydratační šampón 300 ml

-Hydratační šampon určený pro extrémní podnebí, od vysušujících větrů až po extrémní teploty, které mohou vlasy poškodit. Hydrolyzované sójové a kukuřičné proteiny společně posilují a hluboce regenerují vlasy. Výtažek z okurky a hydrolyzovaná quinoa opravují a chrání poškozené vlasy a zanechávají je vyživené a v lepší kondici. Optimální hydratační šampon pro jakékoli klima.

Hydrate My Hair Moisture Conditioner - Hydratační kondicionér 300 ml

Výživný kondicionér pro boj s extrémním klimatem. Horké a suché počasí je jednou z hlavních příčin lámání vlasů v Austrálii. Avokádový olej, hydrolyzované pšeničné proteiny a hydrolyzovaný pšeničný škrob uzdravují a chrání vlasy před dalším poškozením a vysušením v jakémkoli prostředí. Bezpečný pro barvené vlasy. S vůní melounu.

Miracle Spray Hair Treatment - Zázračná péče ve spreji 125 ml 

- Bezoplachová péče, přinášející 11 benefitů, které vaše vlasy budou MILOVAT. Dodává lesk, uhlazení, krotí krepatění, hydratuje, posiluje křehké vlasy, bojuje proti roztřepeným konečkům, rozčesává a usnadňuje styling vlasů, chrání před tepelným stylingem, zvětšuje přirozený objem, regeneruje suché a poškozené vlasy, chrání barvu vlasů před UVA a UVB filtry a zabraňuje poškození sluncem.

 

ELEVEN AUSTRALIA VE SPOLUPRÁCI S UMĚLKYNÍ A ILUSTRÁTORKOU VISCAYOU WAGNER VYTVOŘILA VÁNOČNÍ BALÍČKY 2022

V letošní vánoční sezóně jsme uzavřeli partnerství s Viscayou Wagnerovou – umělkyní a designérkou žijící v Brooklynu v New Yorku. Viscaya spolupracovala se značkami jako adidas, Facebook, The North Face, WIRED Japan, WeWORK a Puma.

Ilustrace inspirované spojením lidí s přírodou a prosazující toto hluboké propojení, představují především silné jedince reprezentované skrz různé druhy zdravého myšlení a tělesných proporcí. 

Prostřednictvím této spolupráce s ELEVEN Australia chtěla Viscaya ilustrovat skutečnou svobodu projevu prostřednictvím našich vlasů, těl, životního prostředí i mimo něj.

Každý kus odráží jednotu s naším okolím, jednoduchost sebe sama a podněty k tomu, abychom zvážili naše vlastní bytí na tomto světě. Doufá, že její práce přinese ostatním radost, útěchu, inspiraci a motivaci podílet se na tomto světě smysluplným způsobem.

Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ